ExpoShoes Main
Головна » Поставщики » Женская обувь AMELI TM оптом от Днепропетровского производителя в Украине

Женская обувь AMELI TM оптом от Днепропетровского производителя в Украине

Ми пропонуємо купити шкіряне жіноче взуття Ameli оптом від виробника: взуттєва фабрика AMELI - український виробник жіночого шкіряного взуття у місті Дніпро (Дніпропетровськ).


 Маючи досвід у виробництві взуття понад 13 років, жіноче взуття Амелі позиціонується як високоякісний продукт середнього сигменту оптової ціни і користується популярністю на території України. Найчастіше в сезон на нашому виробничому складі є постійна наявність ХІТ-ових моделей взуття, які швидко вирушають. Якість взуття має фабричне походження. На нашому виробництві використано фабричне обладнання відомих брендів, а на виробництві працюють виключно професіонали своєї справи. Тому Вам не варто сумніватися як наша взуттєва продукція від нас, як українського виробника.
 
Переваги виробника фабричного взуття AMELI:
    Особлива увага приділяється розробці нових моделей.
    Ми стежимо за світовими трендами, відвідуючи закордонні виставки взуття.
    Виробляємо тільки якісне шкіряне взуття фабричного якості.
    Робимо взуття Ameli найкращим - активно впроваджуємо нові технології в процес виробництва.
    Наше фірмове взуттєве обладнання та професіоналізм співробітників дозволяє виготовляти зробити взуття будь-якої складності.
    У виробництві використовуються тільки високоякісна шкіра та найкращі комплектуючі виробництва України, Туреччини, Італії.
    Взуття на колодку затягується лише "сирим" способом збирання. Взуття встановлюється за технологіями, що гарантує високу формостійкість під час експлуатації.
    Також Ми розробляємо та впроваджуємо індивідуальні колекції моделей під клієнта.


 Купити жіноче взуття AMELI у Дніпропетровську оптовий покупець може у нашому каталозі виставки онлайн від 1 ростовки моделі (від 5 пар). На великий гурт при замовленні можлива лояльна система знижок від виробника. Ми виробляємо моделі у різних стандартних кольорових рішеннях! Тому оптовик завжди може вказати нам додаткову інформацію у коментарях до замовлень і ми їх побачимо.

На всю продукцію на замовлення оптом ми надається фабрична гарантія від виробника. Для Чекаємо на Ваші замовлення на перевіреній роками виставці взуття онлайн.


Офіційний каталог фабрики жіночого взуття AMELI у Дніпрі (Дніпропетровську)
Мы предлагаем заказать и купить кожаную обувь Ameli оптом от производителя:обувная фабрика AMELI - украинский производитель женской кожаной обуви в городе Днепр (Днепропетровск).

 

Имея опыт в производстве обуви в Украине свыше 13 лет, женская обувь Амели позиционируется как высококачественный продукт среднего сигмента оптовой цены и пользуется популярностью на территории Украины. Зачастую в сезон на нашем производственном складе имеется постоянное наличие ХИТ-овых моделей обуви, которые быстро отправляются. Качество обуви имеет фабричное происхождение. На нашем производстве применено фабричное оборудование известных брендов, а на производстве работают исключительно профессионалы своего дела. Поэтому Вам не стоит сомневаться в качестве нашей обувной продукции от нас, как украинского производителя.

 

Преимущества производителя фабричной обуви AMELI:

  1. Особое внимание уделяется разработке новых моделей.
  2. Мы следим за мировыми трендами, посещая зарубежные выставки обуви.
  3. Производим только качественную кожаную обувь фабричного качества.
  4. Делаем обувь Ameli лучшей —активно внедряем новые технологии в процесс производства.
  5. Наше фирменное обувное оборудование и профессионализм сотрудников позволяет изготовлять сделать обувь любой сложности.
  6. В производстве используются только высококачественная кожа и лучшие комплектующие производства Украины, Турции, Италии.
  7. Обувь на колодку затягивается только "сырым" методом сборки. Обувь выстаивается по технологиям, что гарантирует высокую формоустойчивость при эксплуатации.
  8. Так же Мы разрабатываем и внедряем индивидуальные коллекции моделей под клиента.

 

Купить днепропетровскую женскую обувь AMELI оптом в Днепропетровске (Днепр), оптовый покупатель может в нашем каталоге выставки онлайн от 1 ростовки модели (от 5 пар). На крупный опт при заказе возможна лояльная система скидок от производителя. Мы производим модели в разных стандартных цветовых решениях! Поэтому оптовик всегда может указать нам дополнительную информацию в комментариях к заказам и мы их увидим.

На всю продукцию при заказе оптом мы предоставляется фабричная гарантия от производителя. Для Ждём Ваших заказов на проверенной годами выставке обуви онлайн. 


Официальный каталог фабрики женской обуви AMELI в Днепре (Днепропетровске)

просмотров 13452
Курс приватбанка:1$=41.00грн, 1€=44.00грн
16.03.2024 21:26:06
AMELI, TM
Артикул: AM-Lofer(fiolz)
AMELI, TM
Артикул: AM-005(per)
AMELI, TM
Артикул: AM-003(gol)
AMELI, TM
Артикул: AM-004(ser)
AMELI, TM
Артикул: AM-Lofer(serz)
Сортировать | Сортувати:
по алфавиту | алфавіту
|
AMELI, TM
Артикул: AM-001(met)
AMELI, TM
Артикул: AM-005(bel)
AMELI, TM
Артикул: AM-003(bel-voln)
AMELI, TM
Артикул: AM-003(bel)
AMELI, TM
Артикул: AM-004(gol)
AMELI, TM
Артикул: AM-004(bl)
AMELI, TM
Артикул: AM-004(bel)
AMELI, TM
Артикул: AM-001(ser)
AMELI, TM
Артикул: AM-001(gol)
AMELI, TM
Артикул: AM-Lofer(begz)
AMELI, TM
Артикул: AM-0070(k)
AMELI, TM
Артикул: AM-0070(bel)
Загрузить еще


Комментарии
Комментариев еще нет
loading
Бажаєте швидко та безкоштовно отримувати важливі новини та акції від «ExpoShoes Online»?
напомнить позже