ExpoShoes Main
Головна » Новини взуттєвого бізнесу та моди, поради, статті та огляди » Новости » Обувь ТМ GLORIA - спешите выкупить со склада производителя, разбирают!

Обувь ТМ GLORIA - спешите выкупить со склада производителя, разбирают!

Обувь ТМ GLORIA - спешите выкупить со склада производителя, разбирают!
просмотров 915

 Уважаемые оптовые покупатели - частные придприниматели!

 ВНИМАНИЕ! Имеется женская кожаная фабричная обувь торговой марки GLORIA на складе производителя. Товар ежедневно разбирают.

 Если Вас заинтересовало данное предложение- просьба не откладывать в "долгий ящик", так как обувь разбирают каждый день, а заказы на изготовление коллекции "Осень-ЗИМА 2014-15" уже не принимаются. 

 Обувь GLORIA (обувь ГАЛИНА) изготавливается категорически и только с применением добротных кожаных материалов производителей Турции. Обувь собирается на совеременном фабричном оборудовании с использованием передовых технологий производства обуви, соотвествует ГОСТу Украины и европейчским стандартам. Материалы на ощупь добротные, запах натуральной кожи, обувь не имеет посторонних запахов и может стать Вашей достойной заменой зарубежным аналогам продукции как по виду, так и по качеству!

 В интернете можете приобрести обувь только на странице официального нашего каталога фабрики-производителя.

 Спешите, количество ограничено!

 С уважением, GLORIA TM

 

 Шановні оптові покупці - приватні підприємці!

  УВАГА! Мається жіноче шкіряне фабричне взуття торгової марки ТМ GLORIA на складі виробника.

 Товар щодня розбирають.

  Якщо Вас зацікавила дана пропозиція-прохання не відкладати у "довгий ящик", оскільки взуття розбирають кожен день, а замовлення на виготовлення колекції "Осінь-ЗИМА 2014-15" вже не приймаються.

  Взуття ТМ GLORIA (взуття GLORIA) виготовляється категорично і тільки з застосуванням добротних шкіряних матеріалів виробників Туреччини. Взуття збирається на сучасному фабричному обладнанні з використанням передових технологій виробництва взуття, відподіває ГОСТу України і европейчскім стандартам.

 Матеріали на дотик добротні, запах натуральної шкіри, взуття не має сторонніх запахів і може стати Вашою гідною заміною зарубіжним аналогам продукції як по вигляду, так і з якісті!

  В інтернеті можете придбати жіноче взуття оптом тільки на сторінці офіційного нашого каталогу фабрики-виробника GLORIA.

  Поспішайте, кількість обмежена! З повагою,  GLORIA TM.

Источник: Gloria™

Оставить комментарий

Введите капчу:
Комментарии
Комментариев еще нет
Бажаєте швидко та безкоштовно отримувати важливі новини та акції від «ExpoShoes Online»?
напомнить позже