ExpoShoes Main
Головна » Новини взуттєвого бізнесу та моди, поради, статті та огляди » Новости » Фабрика взуття Loris TM представляє ХІТ продажів!

Фабрика взуття Loris TM представляє ХІТ продажів!

Фабрика взуття Loris TM представляє ХІТ продажів!
просмотров 689

Черевики жіночі були створені таким чином, щоб добре витримувати навантаження нестійких погодних умов в демісезонний період.

 

  1. Матеріал: шкіра (нубук, флатар на вибір).
  2. Колір: чорний, зелений, синій (можливий вибір кольору).
  3. Підошва використовується лита, яка є однією з надійних серед можливих варіантів.
  4. Розмірний ряд: 36-41, підкладка: байка.
  5. Акція - доставка від 5 пар безкоштовно з 05.04.21 по 01.05.21


Черевики добре сидять на нозі, при ходьбі не виникає дискомфорту і незручностей. Також всі моделі виготовлені ​​з міцних і практичних матеріалів, які є надійними і довговічними. Виробник зміг створити взуття, яка не тільки володіє хорошими показниками надійності, але і досить привабливо виглядає і поєднується з різноманітним гардеробом. Наша взуттєва фабрика LORIS відкрита для співпраці з оптовими покупцями. У каталозі на виставці взуття онлайн вказані суворо фабричні оптові ціни.
Взуття колекції Весна 2021 включає не тільки черевики, але і високоякісні вироби, які продаються на теренах України: жіночі кеди, кросівки, туфлі, босоніжки, лофери, ботильйони, блокове модельне взуття для жінок. Також є літня жіноче взуття з натуральної шкіри та замші, в тому числі з перфорацією.
Замовникам ми надаємо кваліфіковану допомогу з усіх питань, чуйне та уважне ставлення, телефонуйте на проект, Вас зв'яжуть з нами. Будемо раді зворотного зв'язку і плідної співпраці!


Идеальное сочетание цены и качества, и на сегодняшний день востребована у молодых, активных жителей, деловых людей и просто ценителей добротной, качественной обуви для поседневности.

 

 

Фабрика обуви Loris TM представляет Вам свой ХИТ продаж!

Ботинки женские были созданы таким образом, чтобы хорошо выдерживать нагрузки неустойчивых погодных условий в демисезонный период.

  1. Материал: кожа (нубук, флатар на выбор).
  2. Цвет: черный, зеленый, синий (возможен выбор цвета).
  3. Подошва используется литая, которая является одной из надежных среди возможных вариантов.
  4. Размерный ряд: 36-41, подкладка: байка.
  5. Акция - доставка от 5 пар бесплатно с 05.04.21 по 01.05.21 года

 

Ботинки хорошо сидят на ноге, при ходьбе не возникает дискомфорта и неудобств. Модель изготовлена из прочных и практичных материалов, которые являются надежными и долговечными.

Производитель смог создать обувь, которая не только обладает хорошими показателями надежности, но и достаточно привлекательно выглядит и сочетается с разнообразным гардеробом.

Наша обувная фабрика LORIS открыта для сотрудничества с оптовыми покупателями. В нашем каталоге на выставке обуви онлайн указаны строго фабричные оптовые цены.
Обувь коллекции Весна 2021 включает не только ботинок, но и высококачественные, продаваемые на рынках Украины: кеды, кросовки, туфли, босоножки, лоферы, ботильоны, блочная модельная обувь для женщин. Также имеется летняя женская обувь из натуральной кожи и замши, в том числе с перфорацией.

Заказчикам мы предоставляем квалифицированную помощь по всем вопросам, чуткое и внимательное отношение, звоните на проект, Вас свяжут с нами. Будем рады обратной связи и плодотворному сотрудничеству!

Источник: LORIS, TM

Оставить комментарий

Введите капчу:
Комментарии
Комментариев еще нет
Бажаєте швидко та безкоштовно отримувати важливі новини та акції від «ExpoShoes Online»?
напомнить позже