ExpoShoes Main
Головна » Новини взуттєвого бізнесу та моди, поради, статті та огляди » Новости » Фабрика взуття YUZHEN (Дніпро) пропонує колекцію Весна 2022, доставка в бонус

Фабрика взуття YUZHEN (Дніпро) пропонує колекцію Весна 2022, доставка в бонус

Фабрика взуття YUZHEN (Дніпро) пропонує колекцію Весна 2022, доставка в бонус
просмотров 669

Мы являемся днепропетровским производителем женской кожаной обуви YUZHEN TM.

 Наша фабрика предлагает женскую кожаную обувь марки YUZHEN оптом под заказ. Мы имеем собственное производство и наработанный 35 годами незаменимый опыт производства. Предлагая Вам наш товар оптом, мы гарантируем заказчикам качественную продукцию по приятной складской мелкооптовой цене. Всю продукцию можно посмотреть в официальном каталоге YUZHEN онлайн выставке данного проекта.

 

Акционное предложение на обувь Yuzhen

женские кожаные туфли Yuzhen

Предлагаем Вам акционное предложение на обувь Yuzhen в период с 04.02 по 01.04.2022 года.
При оптовом заказе товара более 10 пар доставка осуществляется за счет производителя по Украине.
 

 

Женская весенняя коллекция YUZHEN 2022 (Днепр). 

К новому весеннему сезону мы подготовили для Вас модельный ряд женской коллекции 2022 года. Предлагаем в коллекции имеются в огромном выборе кожаные ботинки и туфли (туфли в течение недели еще добавим). Всё изготавливается только в натуральной коже (турецкие и отечественные), замша, лак (наплак). Много видов подошвы на танкетке и каблуке, любую из моделей мы можем изготовить в нужном виде натуральной кожи и её цвета. Имеется расчетный счет и необходимые документы на продукцию, предоставляется сезонная оптовая гарантия.Ми є дніпропетровським виробником жіночого шкіряного взуття YUZHEN TM.

Наша фабрика пропонує жіноче шкіряне взуття марки YUZHEN оптом на замовлення. Ми маємо власне виробництво та напрацьований 35 роками незамінний досвід виробництва. Пропонуючи Вам наш товар оптом, ми гарантуємо замовникам якісну продукцію за приємною складською дрібнооптовою ціною. Всю продукцію можна переглянути в офіційному каталозі YUZHEN онлайн виставці даного проекту.

 

женские замшевые ботинки Yuzhen

Акційна пропозиція на взуття Yuzhen

Запропонуємо Вам акційну пропозицію на взуття Yuzhen у період з 04.02 по 01.04.2022 року.

За оптового замовлення товару більше 10 пар доставка здійснюється за рахунок виробника по Україні.

 

Весняна жіноча колекція YUZHEN 2022 (Дніпро).

До нового весняного сезону ми підготували для Вас модельний ряд жіночої колекції 2022 року. Пропонуємо у колекції є у ​​величезному виборі шкіряні черевики та туфлі (туфлі протягом тижня ще додамо). Все виготовляється тільки в натуральній шкірі (турецькі та вітчизняні), замша, лак (наплак). Багато видів підошви на танкетці та підборах, будь-яку з моделей ми можемо виготовити у потрібному вигляді натуральної шкіри та її кольору. Є розрахунковий рахунок та необхідні документи на продукцію, надається сезонна оптова гарантія.

Источник: Фабрика обуви YUZHEN

Оставить комментарий

Введите капчу:
Комментарии
Комментариев еще нет
Бажаєте швидко та безкоштовно отримувати важливі новини та акції від «ExpoShoes Online»?
напомнить позже